View Single Post
Staro 28.06.2019., 18:53   #8739
summus
Premium
 
summus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: U kućici na stablu
Postovi: 261
Dođem vidjeti da li mi je netko od jutros odgovorio kad ono razvila se cijela rasprava. Hvala svima na odgovorima ali meni ne treba napajanje od 750 W (šalim se a možda i ne)

Ovako, imam neki Seasonic od 550 W koji već par godina radi bez problema ali mi više tih 550W nije dovoljno. Kad sam ugradio novi ssd kompjuter se više ne može upaliti (upali se ali nema slike na ekranu). Prvo sam mislio da je do grafičke kartice nešto, ali kada izvadim grafičku i spojm na integriranu na ploči sve radi. Također probao grafičku u drugoj konfiguraciji sa jačim napajanjem i grafička je ispravna. U ovu konfiguraciju sam stavio neko napajanje on 650 W i tada je sve skupa sa grafičkom radilo kao i prije. Tako da bi mi i 650W bilo dovoljno, 750W mislim uzeti čisto da budem sigurniji. Novac nije problem ali mi se ne daje bezveze više novca na nešto samo zato jer je fancy. Znači ne zanimaju me nekakve RGB ledice i nepotrebne đinđe, ali ako je nešto kvalitetnije nije mi žao dati više.

Molim preporuku kvalitetnog napajanja od 650 W ili ako je pametnije uzeti od 750 W da sam sigurniji.

Zadnje izmijenjeno od: summus. 28.06.2019. u 18:55. Razlog: tipfeler sad=ssd
summus je offline   Reply With Quote