View Single Post
Staro 24.12.2007., 17:51   #13
G-lock
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 42
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Fino ih pitaj zakaj svi hvale Intelove procesore. Odgovor bude u 99% slučajeva radi overclock potencijala i zato jer se Intelovi procesori odlično snalaze u obradi multimedije. Obradi multimedije o kojoj dobra većina populacije nema tri čiste, ali se to non-stop proteže po forumu, pa je već postalo ko dobar dan kad neko pita koji su razlozi za kupnju Intela. Overclock potencijal imaju obje konfiguracije, tj. 3.0 do 3.5GHz moreš iz svakog sustava izvući bez ikakavih problema. Naravno pod pretpostavkom da znaš clockati, jer u suprotnome ti ne pomogne 15 vodiča i sve Intel preporuke ovog foruma. Svejedno je koju konfiguraciju odabral, jer bude te svaka služila za ono kaj tebi treba.

Za grafičke kartice si pogledaj dojmove i iskustva na ATi podforumu. Tak i tak se najčešće sve svodi na to da firme bundliraju razne kombinacije softvera i kablovinja, pa razlike u coolerima i tome slično. Uglavnom ova Sapphire je čist vredu izbor, a za detalje prouči jednu od mase RV670 tema. 3GB memorije ti baš treba ili je to više radi niske cijene modula? Ako nemaš koristi od 3GB, onda je 2GB bolji izbor, a novce za taj treći modul potrošiš na neke druge komponente ili ostaviš u džepu.
Pratim dost cesto prepirke ljudi o tome sta je bolje intel ili amd i uvijek neko nade dobre argumente i na jednoj i na drugoj strani.Osobno sam simpatizer amd-a...
Sto se tice grafickih skuzio sam da neke imajo neku igru u bundleu i skuzio sa neke razlike u coolerima,medutim zanimalo ma bas zato koja je najbolja od ponudenih - i da napomenem ne zanimaju me igre u bundleu :P
Sto se ova 3gb tice to sam uzimo cisto zbog niske cijene jer kad skoce moduli od 1gb na 350 kuna onda bome nebum kupovo :P A sad mi tih 133 kn ne znaci nista puno


Pozdrav
G-lock je offline   Reply With Quote