View Single Post
Staro 28.02.2021., 19:43   #54
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ja sam svojevremeno prebio Diablo 1 uzduž i popreko (prešao 5-6 puta, sa svim likovima), zajedno sa Hellfire ekspanzijom. IMO jedna od najboljih igara ikad. Mračna atmosfera (do danas ne mogu bolje napraviti, samo razvodnjavaju), odličan soundtrack, postavila kamen temeljac za zapadnjačke akcijske izometrijske RPG (health + mana u kuglama lijevo i desno, mehanika magija i potiona, itemi, inventory). Sve je to u gaming 1995 donijela ova igra, te postalo standard

Diablo II nažalost nikad nisam uhvatio kako treba, samo probao. Odbijao me multiplayer i leveli na otvorenom su mi u ono vrijeme bili skroz bez veze.


Citiraj:
Autor VooDooZG Pregled postova
Ma dobro - činjenica je da remasteri su zabavni par dana i onda ljudima polako hype splasne kad igraju i to je meni ok i ok je da se remaster prodaje ali 40€ pa wtf pa toliko nije došla kad je izašla ..

Po meni ti remasteri max 20€ u startu i onda 10-15 kasnije poslije par mj. i to je realno i ljudi bi onda kupili to bez puno razmišljanja a ovako - ono nemoj me batje...
Nije remaster nego remake, dakle igra rađena od nule, što smo već raspravljali ranije.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 28.02.2021. u 19:48.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote