View Single Post
Staro 10.01.2020., 11:42   #119
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Onda, vas iskusnjare, molim.

Što raditi kao početnik? Koja je poanta igre? Preživjeti?

Battle Royale stil ili nešto treće?
Da li voliš loot shootere? Da? Sad to stavi puta 5 jer ćeš ogromnu količinu vremena provesti igrajući tetris s lootom.
Da li voliš ultra realne simulacije napucavanja? Da? Ovo je jedna od najboljih igara po pitanju toga.
Da li imaš volje prvih 100 sati glavom u zid udarati i probijati ga dok učiš mehanike i pohvataš osnove osnova mapa? Da? Super, jer ovdje će ti za mape puno, puno, puno više od toga trebati
Da li si spreman na ruske developere i njihovu (ne)kvalitetu servera i optimizacije? Da? Jesi siguran? Da? Ne vjerujem da jesi, ali ok. Igra radi dosta bolje nego prije, ali i dalje je to daleko od glatkog igranja. No ajde, sad kad su updejtali engine je bolje i stabilnije.

Moj savjet je da pogledaš par sati streamova i ako ti se svidi uzmi onu najjeftiniju verziju i probaj. Samo obavezno preko VPN-a kupuj da ti cijena bude manja. Spoji se na Švicarsku ili sl. EU zemlju koja ima manji porez. Razmislit ću, možda ti i ja mogu ustupiti account na jedan-dva dana pa probaj. Nisam od reseta ništa igrao tako da nemaš što zabrljati. Ja sam si s vremenom nadogradio na onu EoD verziju, ali sam jako malo igrao igru. To mi je više ulog da će jednog dana to biti the game.

Jedina sličnost s PUBG-om je ta da kad pogineš za tebe match završava i moraš isponova. To je sve.

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 10.01.2020. u 11:52.
xGAME je offline   Reply With Quote