View Single Post
Staro 07.01.2016., 00:28   #66
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
drobite vi kaj hoćete na temelju tih press releasa, ali poučen godinama moore-ovog zakona dobit ćemo opet nešto granično-bolje-nego-prije-sa-par-kompromisa.
Pa cek malo, treba tu arhitekturu razvuć jedno 4 godine ;P Šta će prodavat za godinu dvije ako ne "optimizirane" polarise (isto ko NV sa pascalima)

Citiraj:
Autor syss Pregled postova
e baš sam to htio reć - nano fury... toliko nahajpana, a toliki fejl za toliki promil ljudi kojima je interesantna da je to stvarno čudo za napraviti
Znači po tebi je svaka high end grafa fejl jer su interesantne promilima ljudi.

Nano je isti "fejl" kao i titan x (i povijesno sve grafe u toj kategoriji)

Citiraj:
Autor Sphere Pregled postova
Stvar je u tome sta ih za playstation 4 moras kupovati, jer drugacije nebus ni igrao, za komp je stvar prioriteta.
Ja osobno ne kupujem igre, nikad nisam nit budem.

Ova predviđanja za nove grafe sta ce i kako ce, je sve rekla kazala, dok ne dođe nezna se nista, za ove reviwe i marketing kampanju me zaboli, ionako je to sve reklama i hajp, viđeni sto puta.
Osobno ocekujem znatan porast u vidu snage, posto su to AMD kartice uvijek i bile, nikad nisu brijali previse na potrosnju i te brije, to nije njihov stil. Performanse ce skocit sigurno, sada kolko to je upitno, ja predviđam da cemo dobit nekih 50 posto jace grafe

EDIT:

Ko zna, ovisi i kakva ce bit situacija sa DX 12 i podrskom za CFX i SLI o cemu se pricalo dosta, mozda roknem jos jednu 390ku, to bi bio BOOM ako se neke stvari poprave sa tim DX 12
Od kada su na steamu/gogu/originu igre po 5 ojra, nema smisla ne kupiti ;P

A s druge strane, za neke franšize koje igram od 1992 kao Civilization, ili još ranije kao UFO ću uvijek podržati developere sa punom cijenom.

Al evo, upravo su objavili na random situ da će PC gaming preteć konzole u 2016.

I ja preferiram price/performance. To kaj druga grafa troši neš manje i radi slabije za iste nofce me zaboli ;P

Hlađenje je fala bogu evoluiralo do te mjere da ako ne odeš u bijesni OC, nema razlike medju grafama u buci (referentne kartice uopće ne registriram ;P)

I da, sljedći put ću koristiti multi quote ;P

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 07.01.2016. u 18:47. Razlog: Multiquote!
MikaHR je offline   Reply With Quote