View Single Post
Staro 16.08.2014., 12:12   #4
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Mislija sam da brišeš SanAce ili Sanyo Denki, jer si isto moga napisat Panaflo pa još nabrojat Panasonic (dakle jedna te ista stvar), Nidec pa još nadodat Servo (ponovo jedna te ista stvar) itd.

O Sanyo Denkiju (tj. San Aceu) mislim samo najbolje BTW.

Inače Scythe još ima zaostalog (u prodaji) Nideca (zanemarimo sad je li to dostupno i šta ide na 3000rpm)
http://www.ekupi.hr/SCYTHE-GentleTyp...te-271939.aspx

Šta se tiče Noctua ventova iskustva, dojmovi i mišljenja su bili dostupni na stranim forumima i prije 2008/2009, a uvik se našlo ekipe koja je i prije te godine iz inozemstva naručivala egzotiku (još da ne spominjemo Papst ). Prevedeno - da Noctua ne valja već bi se znalo (inače preskupa i precijenjena IMHO).

Uglavnom ja sam napisa jedino šta je valjalo u mene (i još radi - Scythe Kama Flow, te ADDA - oba 12cm), a Raidmax (3x8cm), Zalman (1x9cm/1x12cm), Yate Loon (3x12cm), Coolermaster (4x12cm), Thermaltake (2x14cm), Sharkoon (1x12cm), koji su mi prošli kroz ruke, ili su još uvik aktivni, i ne spominjem s razlogom - sleevano smeće koje se nije moglo izbjeć osim ova 2 Zalmana (dolazilo s CPU coolerima, PSU jedinicama, kejsovima...).

Usput same pohvale imam za Scythe vent na hladnjaku grafičke promjera 10cm (2 komada godinama rade na 2000RPM, sleeve ležaj, "naopako" okrenuti, slim verzija debljine 12mm, uvik puni prašine, praktički nečujni i nikako da crknu = misterija).

__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote