View Single Post
Staro 29.08.2010., 19:06   #23
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Upravo mi je proc zadnjih 30tak sati na zadatku. Takt je 4.0 votaža je 1.22v. Ispred je Noise blocker na 2k a pull je 1.4k Kama flow 2. Sa dva venta je max temp. bila 69c nakon dan i pol. Sada sam skinuo Kamu i nakon jedne min je temp najtoplije jezgre skočila na 75c. Meni se u ovoj situaciji definitvno isplati imat push-pull jer temp. spusti ispod 70c, kaj me je neka granica za 24/7 load.
To i nema neke prevelike logike, osim ako taj noiseblocker stvarno tako mali statički tlak radi.

Ja sam namjerno zato uzeo dva modela ventilatora sa kojima neću biti ograničen u tom pogledu.

Sparivat dva venta koja nisu ista također nije mjerodavno.


max: upravo takve testove ne razumijem. Rezultate mojih testova vidite sami, razlike između jednog ili dva venta na H50 nema.
I nemoj mi stavljat kenjarije kojima nisi ni izvor naveo. Stavljaj ISKLJUČIVO svoja iskustva. Ti testovi koje čitaš mogu biti namješteni.

Kao što sam rekao, dajte mi hladnjak bilo koji, ja ću testirati pod istim uvjetima kod sebe kao što je bio i H50. Onda se tek možemo rogovima bosti.
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: Razer. 29.08.2010. u 19:15. Razlog: Držite se boldanog u ovoj temi.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote