View Single Post
Staro 01.10.2018., 03:35   #146
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Počele su lopovske igrice sa sitnim slovima na stranici za ugovaranje usluge!


Evo što piše u sitnim slovima:


"Navedeni internet promet u Mobilnim tarifama dostupan je uz uključenje E-računa i prihvaćanjem privola sukladno uvjetima korištenja ponude Dvostruki podatkovni promet e-račun i privole.


Navedene cijene vrijede za usluge na vlastitoj kabelskoj i optičkoj infrastrukturi. Za korištenje usluga preko postojeće linije, plaća se dodatna mjesečna naknada za tehnologiju realizirane usluge u iznosu od 20 kn."


Evo ja povećao font da bi ljudi mogli vidjeti kako im uvale samo tako 20 dodatnih kuna na bilo koji paket koji ugovaraju!



Probajte sa slagalicom paketa i prođite malo kroz opcije i kako lijepo sitnim slovima na dnu stranice uvale dodatnih 20 kunića, a jedva da se i vidi ako nisi pažljiv.


Moš ti mijenjat ime, ali lopovske navike ostaju!

Evo što nude na optici:


https://www.a1.hr/poslovni/internet/opticki-internet za poslovne korisnike.


Simetrija više nema a odnos je U/D 1/10.


Naravno ima je samo u BiZNET PRO gdje su brzine 10/10 Gbps što je za pohvalit no pitam se koliko to košta?

Baze podataka o njihovoj vlastitoj mreži im i dalje ne valjaju, jer za moju lokaciju javlja da mi je dostupan B-net, što je točno! Ali imam i optičku vezu koju koristim već 4 godine, a javlja mi da ne postoji na mojoj lokaciji, tako da mi ne nudi ponudu koju imaju na optici.


Da ne kažem da sam lani mijenjao ruter i da onaj koji sam imao bio je registriran na nekog drugog. Slična stvar je bila i sa STB uređajem.


Zato kada nešto vraćate napišite na komad papira podatke s uređaja kojeg vraćate i onome kome ga vraćate neka vam se potpiše na taj papir, jer vam je to jedini dokaz što ste vratili od uređaja, inače se nemojte začuditi kada vam jednog dana sjedne ovrha zbog ne vraćanja opreme. Ne kažem da hoće, ali znate kako ljudima i nakon par godina se znaju dogoditi ovakve stvari.

Zadnje izmijenjeno od: tor. 01.10.2018. u 07:18.
sakomako je offline   Reply With Quote