View Single Post
Staro 10.10.2017., 05:33   #126
zastitar
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: GB
Postovi: 10
moje iskustvo prelaska sa optime na vip fiksni trio paket je nazalost negativno. Iako sam 22.09. sklopio ugovor na daljinu do dan danas nemam pojma kada ce me ukljuciti. Jedan dan pricaju jedno,drugi dan drugo.Pisu pozurnice,pozurnice pozurnicama,tipkaju do besvijesti Zovem djelatnicu sa kojom sam sklopio ugovor,kaze sve je u redu sve je poslano na optimu sada oni imaju rok od 14 dana da vas pokusaju zadrzati.Zovem drugi dan, drugi agent,druga prica,zahtjev je na t comu za potvrdu velikoprodajnih cijena. Zovem optimu oni kazu nisu dobili nikakav zahtjev za prijenos broja. Mislim ajd mozda me muljaju da bi me 06.10. nazvala iz vip-ove administracije djelatnica i rekla da mi mora ponovno poslati papire jer nije nesto dobro potpisano i ne moze tako slati na optimu,a ja pa jel nije vec poslano prije 2 tjedna zahtjev na optimu a ona meni da nije i da ce se poslati tek kad se papiri potpisani vrate. Uz vip trio paket sam uzeo i tv gdje mi na otplatnom planu pise da sam tv preuzeo 27.09. i da mi prva rata dolazi na naplatu 16.10. no naravno tv nisam ni vidio. Ovoliku dozu neprofesionalizma,lazi,nepotpunih i krivih informacija,scena iz crtica aksterix i 12 zadataka(zadatak dobivanje potvrde) u zivotu nisam vidio,s toga svi vi koji razmisljate na prelazak u vip dobro razmislite.
zastitar je offline   Reply With Quote