View Single Post
Staro 10.08.2018., 21:38   #5880
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
A ovo za grupe jos uvijek cekam da mi netko dade neku grupu... Neznam jel miljone okrecete da pnecete sherat ili ste culi za te neke grupe ali neznate gdje su?

Ja sam ti gore za crypto coacha stavio i jasno naznačio da ne pratiš nejgove pump and dump šeme, već samo savjete za kupovinu i prodaju pojedinih koina, a i to naravno nije ziher.


Ja sam 90% takvih grupa prestao pratiti jer sam sticajem okolnosti smanjio trade aktivnosti na minimum.


al evo ono što znam i što sam svojevremeno sudjelovao:
crypto_rand -> daje inside info o izlistavanjima pojedinih koina na nove burze, info od razvojnih timova o tome akd će tko objaviti neki release ui sl. to proizvede pump and dump gdje se da u jednom danu okrenuti cca 20%, nekad i više, no sad u bearu i manje. Info je na plaćanje, vrlo je pouzdan i ne, nećeš ga uviejk dobiti for free, osim ako nisi u tim krugovima koji inače barataju tim informacijama ili ćeš dobiti info od nekog drugog tko ga je platio
ako ga guglaš, naći ćeš i neke konkurentske grupe koje također prodaju iste ili slične informacije.


plaćeni trading savjeti na temelju grafova i TA: botje11, cryptomaniac101. oba na TV, oba imaju free i verziju uz plaćanje. pouzdani koliko mogu biti na ovako volatilnom tržištu za koje ni ne postoje posebno razvijeni alati praćenja.



također, ako si baš zainteresiran na forum.hr imaš brdo ekipe koja zajedno plaća jedan account, meni su neki to nudili da sudjelujem pa ti mogu dati njihove nickove.


tu je onda i apitrade pro bot s kojim možeš zaraditi na trejdanju, isto ga dosta hvale.


evo, to onako na prvu, za više ni nemam vremena sad.





Citiraj:
Autor Brut Pregled postova
nije tocno? ma daj ne budi naivan kao francuska sobarica, uz 200 kripto frikova na twiteru i 50 telgram grupa nema sanse da ti promakne neka relavantna informacija, naravno besplatna Oni koji imaju ozbiljniji info ionako ga nemaju potrebe dilati masi klinaca za 30$

tipa dojava za ETC daj nemoj j i vrabci na grani su znali sto ce biti bez placene dojave

Ne, nije točno, i jasno sam ti u postu razdvojio da se generalno slažem za ove telegram grupe, ali isto tako znam da dio informacija koje mogu biti vrijedne nisu dostupne svima i ne dijele se. Ni free, a često ni uz plaćanje
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote