View Single Post
Staro 28.07.2010., 09:38   #323
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Genius007 Pregled postova
Ako nikako ne uspijem se izvuci nadam se samo opomenom suda. Jer 1000 kn za 100m voznje motorom. Al nemoze ni on samo najednom iz kafica izletjeti i uzeti prometnu i vozacku i napisati kaznu. Uglavnom policajac mi sam to reko da ne moze tako i da se zalim
Pretpostavljam da si ti negdje u zakonu našao iz čega on može a iz čega ne može izletjeti. Npr. iz kafića ne smije dok iz robne kuće može. Ali s druge strane ne smije izletjeti iz malog dućana ako taj isti ima manje od 4 zaposlenih. Također, čekanje na prekršitelje u prometu iza kontejnera za smeće je dopušteno dok čučanje iza kontejnera za papir je strogo zabranjeno te se čak može kazniti smrću...


Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Evo prvi put u životu u 8 godina vozačkog staža me dočekala čestitka na šajbi u obliku kazne za parkiranje, (makar sam trebao samo 5 minuta, ipak se odužilo na 15-ak) i vračam se a ono razglednica. 60 kn, ok kriv sam, ode platit.

Pošto je prva u životu neznam kak to ide, evo uplatio sam kaznu u pošti, i jel sa tim gotovo? Oni vide po onom "pozivu na broj" čija je kazna, ili im moram odnjeti potvrdu o uplati u poduzeće?
Niš ne moraš nosit, samo čuvaj uplatnicu za svaki slučaj.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE

Zadnje izmijenjeno od: fanATIk. 28.07.2010. u 09:43.
fanATIk je offline   Reply With Quote