View Single Post
Staro 30.10.2009., 11:59   #138
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa ja sam sa privatnim imao takvu priču... prvi put umjesto priznanja vozača pošalješ podatke tipa 5 članova familije/firme koji imaju vozačku, onda ti pošalju uplatnicu na 2k kn da nisi javio podatke, onda opet ponoviš prvo pismo s napomenom da si već poslao dana tog i tog + sve ostalo c/p, onda te pozovu na sud gdje te očekuju jedan od dva scenarija:

1. na slici se vidi vozač - ne moram ti ništa ni pričat, plaćaš, pokriješ se ušima i bok
2. na slici se ne vidi vozač - plaćaš onih 2k kn iz prve opomene... meni su dali soma na dve rate zbog nekažnjavanja i glupe situacije... nema šanse da se vidi vozač, a reko sutkinji da ja znam di ta kamera stoji jer tamo par puta dnevno prolazim, a stara ne zna i vrlo vjerovatno da je ona kriva

ne moram ni spominjati kako se apsolutno sve njima šalje preporučeno i čuvaju odresci od pošte.

po "novom" zakonu slika JE dokaz, tako da se sa gornjom procedurom nemre izbjeć sve skupa kao prije, ali se može ili optužit drugog člana obitelji ili nažicat/nakukat neka manja kazna.

lb... vozi sporije!
syss je offline   Reply With Quote