View Single Post
Staro 18.10.2009., 22:35   #95
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
@PoP-nisam punoljetan,niti prepun zivotnog iskustva,al imah jedno iskustvo koje me skoro stajalo zivota.
Tako ja iso poslat plocu na Aut.Kol. i dodem do semafora,skinem slusalicu,kao sto uvijek radim na prijelazima,krizanjima bla bla i cekam par sec i upali se zeleno.Taman da krenem,kad najednom,podsvjest neda,okrenem se desno i proleti mi kamion dug 10m,10ak cm od glave.Em mi je bilo zeleno,em je njemu barem 5s bilo crvneno.Ugl stajo sam na zebri sljedecih 15s,majkemi,cijeli zivot mi je proletio na onoj metalik boji od kamiona...
Nakon toga,shvacenje da sam skoro poginuo(jedan korak naprijed i zbogom),skoro sam se rasplako,tolko emocija toliko bijesa,to u zivotu nisam osjetio
.Nakon toga me strah prec prek bilo koje zebre,toliko sam oprezan,stalno gledam i opet,badava ti to kad te ovako lik mogo usmrtit...
Zvuci mutavo,al gledam na zivot skroz drukcije od tad,i naravno,nisam potpuno isti ko prije.
E sad mi reci kako da ja stanem na tvoju,na iciju stranu,znam da nisi mogao nikome nauditi,ali kako?
Kako covjek uopce moze normalno zivjet s takvim budalama na ulici (ne mislim na tebe,ne brini),da ja moram svaki razmisljat dal ce mene neko udarit na semaforu?
Neznam ni kaj je ispalo od ovog posta,nadam se da ce se moc procitat,LN!
Majo je offline   Reply With Quote