View Single Post
Staro 26.06.2018., 00:29   #3119
vcendaki
Premium
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: u svemiru :)
Postovi: 197
A čudaci su u Puli u Linsku ono imaj nos za posao
radim za firmu koja se bavi programiranjem i dizajnom i sl. i trebaju turbo laptope

ono I7 , 16giga rama min., grafika min nvidia x1060 uglavnom pile jedan laptop dođe preko 10000kn sigurno plus dodatna druga oprema (projektori, periferija i sl....)
prošle godine smo im sigurno ostavili 300 000kn ako ne i više jer naručujemo i za partnerske firme pa se to popne skoro i na 500 000kn
uglavnom kupili laptop nedavno, došao 14 000kn radio 2 dana i više ne pali odnjeo na reklamaciju (ja se bavim održavanjem računalnih sustava tamo) oni mi traže naravno Račun.
Ja moja krivica stvarno ga zaboravio, rekoh mu Daj molim te potraži taj račun znaš da ga možeš izlistati jer su mi tvoje kolege to više pute napravili (bio neki novi) da ne moram nazad u računovodstvo da mi traže taj račun. Jer rekoh mu tu smo skoro svaki tjedan Velepartneri smo i sl. i ispričao se još jedanput zbog moje greške što nisam uzeo račun. On me sprašio rekao da nema vremena, ja rekoh "ok" vratio se u firmu u računovodstvo da tražim račun u međuvremenu naišao i šef pita šta je bilo sa reklamacijom, ja mu sve ispričao. Šef puko "šta nas Hebu za taj račun pa ostavimo im pola miliona kuna svake godine pas mater" nazavao u Links pulu poslao račun i rekao da više neće kupovati kod njih niti njegovi partneri hehe
vcendaki je offline   Reply With Quote