View Single Post
Staro 03.11.2009., 22:33   #1
Luxie_DK
Premium
Moj komp
 
Luxie_DK's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 73
(riješeno) Asus P5B Deluxe - front panel audio spalio integrirane mrežne kartice?

Imam sljedeci problem. Nedavno sam promjenio kuciste (manje bitno) nakon vracanja svih komponenata unutra na tom kucistu takoder su bili konektori ac 97 i audio HD, za front koje sam takoder ukopcao. Upalio stroj, radilo sve normalno internet,... Nakon toga uzeo sam slusalice da probam dali su front konektori ispravni. Kada sam ukopcao rozi(mikrofon) nista se nije dogodilo, a kada sam ukopcao zeleni (zvuk) racunalo se resetiralo. Onda sam stisno gumb na napajanju da ga ugasim i krenuo iskopcat AC 97 i audio HD. Konektor AC 97 bio je normalan, dok audio HD konektor je bio za prste ispec od vrucine i cim sam priblizio ruku uz taj dio maticne ploce osjetio sam da se ne normalno grije. To sam uspio iskopac upalio racunalo sve radi i dalje, vise se ne grije osim sto su mi obje intergrirane mrezne off. Doljnja "radi" kabel je ukopcan svakih par sekundi zasvjetli naranđasta lampica, dok zelena uopce ne radi. Gornja mrezna koja bi mi trebala je off skroz u device manager je uopce nema.
Sta napravit? Driveri za mreznu ako netko ima moze pm link za download radi se o Marvell driverima.
Luxie_DK je offline   Reply With Quote