View Single Post
Staro 21.11.2017., 22:56   #2822
Nixis
Casual gamer
Moj komp
 
Nixis's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 802
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Gdje su sad oni svi koji su branili ADM kad sam ja bio u krivu u vezi svoje reklamacije...lijeni covjeku napravit update biosa...dobro je to za marketing ����


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Treba uzeti u obzir, iako nije isprika, možda je gospon iz ADM-a taj dan imao loš dan (svi ih imamo) i neko ga je raspalio (ili više ljudi) taj dan pa je odgovorio na taj način.

Doduše trebao je updateat BIOS u cijeni.

Iako, matične koje su izašle iz tvornice u 2017. bi trebale imati updatean BIOS, jer kolko se sjećam ja sam na frendovoj H110 updateao BIOS koji ima datum krajem 2016.

Btw,

Dobro iskustvo sa ADM-om, kupljeno par sitnih stvari parsto kuna u zadnjih mjesec dana, sve pet. Par stvari odmah isporučeno kako stoji na webu, jedne nije bilo iako je pisalo da stoji raspoloživa pa sam pričekao 7 dana, ali bez potrebe za dramom sam pričekao da dođe od dobavljača.

Šteta što je ljudska psiha takva da će se loša iskustva uvijek pisati po forumima i pljuvati po trgovini u najvećoj mjeri, dok dobra iskustva ljudi neće pisati. (napisat će 1 od 100 trgovina u prosjeku).

Nažalost osobno sam bio u doticaju u radu sa ljudima na više radnih mjesta i mogu reći da su ljudi takve picajzle i lažovi da to nema nigdje. Primjer, kad imam snimljen razgovor sa kupcem, a on mi tvrdi da to nije rekao i piše prigovor na moje ime.

Malo sa offtopic, ali poanta je da ovaj cijeli podforum treba uzeti sa ogromnom rezervom što se tiče loših mišljenja. Priča uvijek ima dvije strane medalje.

Sa ADM-om nisam imao nikada problema, jedni su od najdugovječnijih naših firmi i nadam se da će tako ostati. Nemaju sve stvari najjeftinije, jer nijedan shop nema, ali ono što imaju uvijek isporuče kak treba.

Ako mi ikad i naleti neki problem u budućim kupovinama, a šta je tu je, u trgovinama rade ljudi, a ne roboti.

Meljem gluposti, ali sam osjećao potrebu da napišem ovo iako bi to već svi trebali znati.
Nixis je offline   Reply With Quote