View Single Post
Staro 09.11.2009., 14:06   #72
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Autor fre@k Pregled postova
evo napokon proradilo sve instlirao sam svjezu verziju alpha 9.11 kada sam stavljao postavke za tv shows zadnji puta ocito sam nesto pomrdao sada mi je nasao doslovno sve, cak i how it made 8 sezona isprobao sam odma subtitle i to mi je cak nasao, samo steta sto nema prijevodi-online.org no mozda bi se s njima isto to moglo dogovoriti

stvarno pohvale za program naletio sam na par bugova zna me izbaciti iz programa kad pauziram odem u postavke i vratim se nazad onda nema zvuka, ili pauziram film odem do postavki i stisnem stop onda me izbaci van

EDIT: ziiky si probo mozda preko daljinca sredit si nesto? trenutno sam u nabavci irda to usb pa bi si iskonfigurirao dal ljudima to sljaka?
Da naravno ... XBMC sam postelao preko iMON daljinca davnih dana.
Koristenje XBMC-a s iMON-om je pravi uzitak.
Radi i vanjski iMON VFD display integriran u Antec case, ispisuje XBMC naredbe koje stiskam i EQ.

Postelaj si jos i cdArte i clearArte ... je da su beskorisni, ali ipak ... stvarno daju poseban štih.
U glazbenom menu-ju si mozes dodati jos i SHOUTcast koji ti je ponudjen u istom izborniku gdje browsas kod dodavanja foldera.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote