View Single Post
Staro 24.09.2009., 18:01   #87
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,347
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Dajte se manite priče o žalopojkama, o prijetnjama inspekcijama, mamicama i sinekima i sličnim laprdanjima pošto je to jedno ogromno generaliziranje i OT te nema veze s konkretnim slučajem čovjeka koji je otvorio temu.
Pa dobro tomek, kad si u struci, daj onda ti pojasni ovu situaciju s jednim kraćim šarafićem. Ti dakle negiraš ikakvu odgovornost coolermastera i linksa u svemu tome? I dakle samo je kupac kriv što su oni stavili neodgovarajući šaraf u pakiranje skupo plaćenog coolera? I zaista misliš da kupac mora znat kakve je šarafe proizvođač zamislio da idu na cooler? Ne postoji mogućnost da kupac vidi da je jedan šaraf kraći al misli da to naprosto nema veze?
Šaraf kojim pričvrščuješ grafu na kućište može bit i 2 cm dugačak, ništa se neće promijeniti time.
Krivim upravo Coolermaster jer kod njih je problem i nastao. Links u ovoj priči nije ama baš ništa kriv (ne,ne radim za njih...zapravo sam kod konkurencije ). A oprosti ako je nekome teško pogledati popis i slikice koja se zove dokumentacija za montažu i pregledati dijelove kojima se isti treba montirati na MBO onda izvini taj isti nema što šarafiti po računalu. Uvijek ali uvijek dosad kad god sam išta takvo kupio ili trebao slagati u servisu uvijek sam prije pregledao sve da vidim da nešto nije oštećeno ili nije u nekom drugom smislu kako treba biti upravo zbog ovakvih sranja. Greške se događaju,svi smo ljudi ali ne treba onda drvljem i kamenjem po nekome zbog vlastite šlampavosti i neinformiranosti.
tomek@vz je offline   Reply With Quote