View Single Post
Staro 23.12.2019., 12:29   #334
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
Barun CT4S cooltec je svemirski brod za Phillips OneBlade (kanu na električna vesla). Uzeo u Intersparu taj OneBlade na akciji za 199 kn.
Uglavnom lice pikavo nakon brijajna, uz dlaku niz dlaku, pikavo. Iritacija osjetna.
Braunn CT4s i sa starim britvicama razvali taj OneBlade.
269 kn mrežica za CT4s (svakih 18 mjeseci preporuka)
129 kn mrežica OneBlade (svakih 4 mjeseca preporuka) (580 kn za 18 mjeseci)
Opis lakoće i nježnosti brijanja sa CT4s, sa uključenim hlađenjem, u odnosu na Phillipsa je neusporediv. Vidljivo da sam brauna platio 4x više i nije mi žao.

Prednost Phillipsa OneBlade je da je mali, nije mi žao ako ga pogubim po putu i stvarno je JAKO dobar ako je brada već prenarasla (4 dana kod mene). Braun se muči kod mene sa dužim dlakama. Uglavnom ja bi rekao da je to trimer . Super za raščišćavanje terena kada se netko zapusti da drugi završe posao kako treba. Super je i za ove bradice od par mm, kozje bradice i ostale igrarije sa "umjetničkim" bradicama i brkovima.
Ima svoju upotrebu i svrhu ali da se može mjeriti sa ozbiljnim aparatima, nemože.

Kod mene je i dalje najbolje brijanje:
1. Britva (da ona prava, vježbao na balonu 2 mjeseca prije nego mi je tata dopustio da se brijem s njom. I DA BRITVA NIJE ZAJEBANCIJA !!! Vježbati mjesecima jer će vam USITINU trebat hitna i to jako hitno). Na žalost neki ukućani su je upotrijebili umjesto skalpela i potrgali prije jedno 20 godina. Jednostavno sam prevelika kukavica, šonjo i papak da bi skupio hrabrosti da se ponovo brijem kao pravi muškarac sa brtitvom pa sam prešao na polu muške metode brijanja:
2. Merkur MK23C (Merkur MK38C lijepši ) ali 23C kick ass. Najbliže brijanju britvom, lice kao dječija guza.
3. Braun CT4s (element hlađenja + lagano brijanje bez brige o porezotinama), lakoća življenja
4. Phillips OneFace, na brzaka da se upristojiš uz cijenu iritacije, brdo kreme i možeš na neki nevažni sastanak ili domjenak sa slabim osvjetljenjem di neće vidjeti da si se sjetio 10 minuta prije nego što si morao doći.

Vrijedi tih 199 kn i NE vrijedi 130 kn svaka 4 mjeseca u održavanju kasnije.
Kako sam rekao, za uređivanje bradica 2,3,4 mm, povremeno brijanje ako imate dobar glavni električni aparat ili pripremu prenarasle brade (do stvarno dobro radi) za glavni aparat. I za laka putovanja da se možete obrijati na brzaka poluuredno na suho.

PS Phillips OneBlade nakon brijanja iza sebe ostavlja svinjac, ali doslovno SVINJAC! Dlaka po cijeloj kupaoni ako se ne nagnete nad umivaonik (ali ni to ne pomaže). PRESTRAŠNO
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.

Zadnje izmijenjeno od: Black Dragon. 23.12.2019. u 12:39.
Black Dragon je offline   Reply With Quote