Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 29.04.2009., 22:47   #34
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Imas ti dobru zvucnu, ne moras ju mijenjat. Moja preporuka ti je da osobno isprobas slusalice ako imas prilike. Kako ti stoje i kako ti odgovara zvuk. Vise je kod grada problem udobnost nego da ima los zvuk.

Sto se tice pojacala za zvuk, ne moras se zabrinjavat oko toga. Nepotrebna stvar za pustanje muzike sa racunala. Trebao bi ti puno bolji izvor zvuka i puno bolje komponente u lancu slusanja da bi ti samostalno pojacalo bilo neophodna karika. Pogotovo za slusalice kod kojih pojacalo nije neophodno.

Ja sam ti inace grado nabavio polovne, no u odlicnom stanju. Ljudi nabave slusalice i zaborave ih koristiti. Nabavio ih preko oglasnika za 300kn. Samo zbog neudobnosti ne bi dao vise od 300kn za njih. Sve super no nisu za duga nosenja sto meni treba. Za hd555 bi bez razmisljanja dao 950kn. Znam ih nosit po cijele dane, po 8 i vise sati i bez problema.

Za servis, nabavu i slicno ne bi znao. Nemam problema (kucam o stol ) s slusalicama. Sad mi se HD555 istice garancije, no do sada nemam zamjerke. Pazim na kablove, nista se nije rasklimalo. HD555 imas u vemilu, za sr60 ne znam. Treba prosvrljat po ZG-u.
Rain Man je offline   Reply With Quote