View Single Post
Staro 28.10.2018., 12:52   #613
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor ivosimec Pregled postova
Pričaš gluposti. Vidi se iz neba da nisi imao konzolu podulje vrijeme ili je nisi imao nikad.

Badava tvoje tvoje vrijeme od 10+ konstantnih godina igranja pucačina kad bi te imalo dobar igrač konzole satrao.

A to da se gamepadom zabijaš u zidove i nemreš pogodit slona dovoljno govori kolko nemaš pojma.

Meni je pc ljubav, ali imam i konzole. Dakle jedno i drugo. I znam da se i s jednim i drugim itekako može kvalitetno igrati bilo koji fps.

Uostalom odaberi igru koja ima crossplatform, moj necak od 12 godina ce te na gamepadu satrat samo tako.
Hm, da... Rijetko se događa da me netko izbaci iz takta, no eto, tebi je uspjelo. No neću se spuštat na tvoj nivo konverzacije.

Prvo te zbog načina kako komuniciraš s ljudima moram pitat koliko imaš godina? Vršnjak svog nećaka ili si stariji? Ako si vršnjak, shvaćam, ako si stariji, jebga, osvetit će ti se to u životu.
Kao drugo, kako je tebi iz mog posta uspjelo shvatit da ja mislim da se s kontrolerom zabijaš u zidove i nemreš pogodit slona??? Pročitaj ponovno moj post, ako treba i više puta pa ćeš shvatit da je to bio sarkazam na X-Plosivov post, iliti da pojasnim, da, možeš sasvim lijepo i normalno igrat FPS naslove na konzoli.
Kao treće, imam PS4 već tri godine. Kaj ju trebam slikat i stavljat fotku na forum? I kakve to veze ima s ičim?
I četvrto, tvoj nećak će me satrat??? Kaj je ovo, moj je tata jači od tvog spike??? Nit ti znaš kakav sam ja igrač, nit ja znam kakav je tvoj nećak igrač. A i zabole me neka stvar za to. Ono, ne kužim te uopće.
I s obzirom da se igraš na konzolama, jesi ikad naletio na nekoga u igri da igra s mišem? Meni moj mali uredno skuži i veli mi kad netko igra s mišem. Jerbo napravi pokret koji s kontrolerom jednostavno ne bi mogao toliko brzo izvest. Zadnji put mi pokazao nedavno u R6S.

Ti si uvjeren da na cross platformi u FPS-u kontroler može parirat mišu, ja mislim da ne može. I ok, ja poštujem tvoje mišljenje iako se ne moram slagat s njime. Ne kužim zašto je tebi problem poštovat moje mišljenje? Spuštanje konverzacije na razinu seljačine ti neće donijet ništa dobro, nit na forumu nit u životu.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote