View Single Post
Staro 03.03.2017., 23:59   #27
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
...onaj pak gore ne zna "podesitii" DLNA. Podešavanje DLNA servera...browse diska i dva klika na TV-u. Fulao je forum...ovo je PC Ekspert a ne Babe.hr
Ma da, predivno je namistit nešto sa titlovima, i da ima kvačice i da uz to ne laga. Ja ga znam namistit i imao sam ga, al me tehnologija apsolutno nije oduševila. Žak ga ne zna namistit bez sati i sati googlanja, da zna nebi pitao na PC Ekspert forumu jel to radi za komp ili ne.

Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Čovjek pita kak može streamati sadržaj (mp3,vide,slike) sa svoga kompa na tv...javlja se genijalac da on plaća originalan Netflix.....pa jel se ovo snima novi nastavak Monty Pythona dame i gospodo? candid camera?
Da plaćam Netflix, i imam prijenosni projektor. Na Netflixu eventualno predownloadam sta ocu, projektor stavim di god ja ocu,
Uštekam miracast stick u projektor na mobu upalim netflix i voila sve radi di god ja ocu i kad god ja ocu, jel imaš ti neku jednostavniju opciju?

Ako nema smart tv, daleko naj jednostavnija opcija, kupis taj stick za 80 kn i Mirakastaš sa pritiskom tri tipke


@Žak Ugl imaš na linku što ti je pupo poslao sekciju "How do I initially set up a wireless external screen in Windows 8.1*?"
Ako ima opcija tu za add wireless display i radi, onda kupiš taj stik, uštekaš ga, i klikneš botun dva i zavališ se u kauč
OuttaControl je offline   Reply With Quote