View Single Post
Staro 20.07.2019., 19:40   #705
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Citiraj:
Autor zackoj Pregled postova
Za info kod mene 3600 & Frezzer 34 duo drzi blender na 4,1ghz i 71-72C. Vent je na 1300rpm. Sve default. bez klime

i netko je pisao za x370 prime i ram. Aeigs radi na 3000 izgleda bez problema

Ti imaš taj setup? X370 Prime Pro, Ageis 3000 i 3600?
Inače, ima onaj švabo što radi modane biose prime pro i otključava masu OC opcija, dakle i nije mod, nego samo dodatne opcije pa kaže ekipa da se s time da mrvu bolje RAM poštelat.
Ajde pliz probaj i ti Ram stavit na 3200, ne diraj latencije, samo mu povećaj napon na 1.35-1.4V i javi da li radi.

@Brko:
Gledao taj kuler, pa to je neka životinja u punom smislu te riječi. Pa hoće to stat uopće bez da dira grafu, VRM kuler ili nešto okolo?
I koliko je opasno imat kuler od 900gr na ploči, mislim da ju ne krivi sa godinama (vidim neka noctua ima čak 1,2kg!!)?
Inače, imao sam njihovog Shamana na grafi, isti taj 14cm vent i 8 pajpova, nekih 650gr, zaledio je grafu(mislim da je bilo 30 stupnjeva manje u odnosu na stock kuler ), a vent na 600rpm se nije čuo, moraš uho naslonit na njega, čudovište prve klase. Grafu sam sa špagom zavezao za vrh kučišta da ju ne iščupa. BTW imam ga još, ali se kiseli u ladici jer nije kompatibilan sa ničim poslje GTX4xx i 5xx

@xgame: Jao miško, pa ti uzeo baš sve novo, ajde sretno, kad to skarabuđiš javi rezultate !

EDIT: Evo ga na prime x470:

__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 20.07.2019. u 20:39.
Disco je online   Reply With Quote