View Single Post
Staro 11.11.2007., 00:23   #82
plastisha
Extreme scratch builder
Moj komp
 
plastisha's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 377
UPDATE:

Pozdrav. Evo mene s novim updejtom. Opet se svaštarilo. Nažalost nisam nabavio šablonu za rupice još, pa sam radio druge stvari.



Izbušio sam unutarjnji kavez za diskove. Ove rupice na samom rubu kuta su za gumu.

Nažalost je i konstrukcija tražila novi pristup. na ovim krajevima vanjskog omotača počeli su otpadat oni sitni L profili. 7mm dodirne površine ipak nije dosta za čvrst spoj ljepljenjem. Zbog toga, te zato što nemogu savinuti precizni "pravi kut" moja želja da sve napravim bez vidljivih šarafa otpada.



Umjesto onih malih L profila koristim jedan veliki kojeg pričvrščavam s 6 malih imbusnih M3 šarafa.






To je kompromis koji sam morao napraviti, radi čvrstoće konstrukcije, ili to ili dati nekome ko ima profešnl stroj za savijanje... a takve neznam.

Još sam ispilio bočnu stranicu i stavio plexi. sad na ovo sve još mora doći ploča aluminija koja će imati rupu - za prozor.



Nakon rezanja ove bočne sranice, ostale su mi ove rupice, koje su sitnije od onih prvih, te sam probao složiti šablonu spajanjem ta 2 rupičasta djela. Šablonu sam složio uspješno, bio sam pažljiv, no opet su počele greške pa sam odustao.




I iz nabavke sam donio:

sa odjela vrta gumeno/plastična prozirna crijeva za sleaving kablova.



Ovak to izgleda kad metnem u njega "srebrni sleaving". Meni bi dakle trebali žuti slivovi da bi dobio onu moju žuto-zelenu .




BTW jel neko zna jel ima kod nas di za kupit ove krpene sleavove? Ak ne, di da tražim? jel bi mogli oni slovenci imat - COOLPC il kak već? Ak da budem naručio za sljedeću turu kad budu dečki s foruma išli... ili nek mi neko pošalje webadresu coolpca pls.




Evo i switcheva. moram ih pošpricat metalik sivom i onda mat lakom...

To je to za danas.
Pozdrav!
__________________
Tko trči, ne hoda.

Zadnje izmijenjeno od: plastisha. 11.11.2007. u 00:35.
plastisha je offline   Reply With Quote