Tema: Retro A/V
View Single Post
Staro 29.08.2022., 15:20   #29
cane
Amiga fanboy
 
cane's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 146
Citiraj:
Autor Visage Pregled postova
To je zbilja rijetkost. Ljeto 1988. Baziran na DB80/FS1, ali dediciran za pokrivanje za svaki dostupan standard slike. Jedini Panasonic (meni poznat) model koji je unutra iza maske, imao dva dodatna ekrana. Metri posebno, funkcije posebno. Jedino bez da pogledam u kataloge, nisam siguran kako je izgledao daljinski. Mislim da je bio jako tanki sivi i da nije imao ekrana na sebi. Gdje ga je tata kupio? Dvojim da je ikad bio izlozen u Jugi za kupovinu.
Iskreno ne znam kad ga je nabavio, nekad srediom 90tih. Inače je dosta bio presnimavao sve i svašta ljudima pa mu je trebalo nešto za presnimiti NTSC u PAL. Daljinski mi je totalno bezveze, neki tanki sivi sa malo gumbića i naravno bez ekrana. Ali dizajn sa karom svijeta mi je top. Stavio bi si ga sad ispod TV da imam želju gledati VHS.

Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Uh, taj 570A mi je bio best buy. Fora mi je bila peak search funkcija za presnimavanje na traku. Lijepo je čuti da još radi 🙂
Nadam se da će još dugo raditi. Ponekad kupim CD od nekog aktualno albuma i onda slušam sa CDa, tom je posebni gušt.

Kad smo kod retro A/V stvari bar code programiranje snimanja na Panasonic video-rekorderima mi je bilo nešto ko iz SF filmova kad sam vidio to u katalozima:
cane je offline   Reply With Quote