View Single Post
Staro 31.07.2016., 11:48   #1156
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
Citiraj:
Autor movSi Pregled postova
Hvala ti puno na preporukama, mislim da ću uzeti ovaj Hannspree Hanns.G HS 245 HPB.

Znaš li dolaze li kablovi sa monitorom, pretpostavljam da dolaze, ali da budem siguran.

Nov sam u cijelom ovom svijetu pa se dogodi da imam svakakva pitanja
google ti je prijatelj. Ako znas engleski, copy pejstas model monitora i kliknes na stranicu proizvodjaca ili neki review ako ima...i onda tamo vidis sto sve dolazi s njim...i proguglaj ips i amva+ i tn matrice odnosno razliku izmedju njih...u biti, bilo bi najbolje da osobno odes u ducan i trazis da ti stave oba ispred tebe. Svako oko je drugacije i tesko je tu nesto sugerirati...
Recimo stari CRT monitori su najbolji za igranje. Em visok refresh rate, em ne cekas na odziv monitora. Ovi novi lcd imaju odredjeno vrijeme odziva, tn matrica je najbrza, ali nema tako kvalitetne boje i moras bas biti ispred monitora jer nema velik viewing angle. Ips ima relativno vjerne boje, ali sporije vrijeme odziva, sto moze biti bitno za neki djelic sekunde u nekoj pucacini. S LED tehnologoijom je monitor ko da gledas u zid, nema naprezanja. Pa onda imas podvrste matrica. Neke su bolje za ovo, neke za ono. Mozda si cuo za kindle? To je isto neki lcd, ali takav da lici na papir, za olaksano citanje knjiga...uglavnom, prouci sve, ali najbolje je da ih vidis uzivo, jer tvoje i moje oko ne vide stvari jednako. Meni je mozda potrebna flicker free tehnologija, tebi nece znacit nista, ili ce ti smetat...

Zadnje izmijenjeno od: Igneos Eructid. 31.07.2016. u 12:03.
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote