View Single Post
Staro 12.05.2017., 15:13   #1939
skalar
Premium
Moj komp
 
skalar's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,568
netko je u temi našao da ovaj naš ima 200GHz ,600 GHz su stariji fritzbox modeli novi su svi dual core,
niti radim u t-comu niti točno znam zato naznačujem "navodno",na pitanje kakva su poboljšanja u novom firmwareu-
rečeno mi je - nikakva da je to u biti i firmware za nadolazeći ac router ,na pitanje hoče li biti njemačka verzija rečeno je "ne"
da će biti posebna verzija za istočna tržišta sa "ac-om" ,na pitanje hoče li biti isti ovaj kaj imamo samo sa "ac-om" odgovor je da,
više ni oni neznaju dok ne stigne u hrvatsku,ono što je za predpostaviti da će to biti kao što kaže .Delboy- grčki OTE model ,koji eto neriješava
ni jedan jedini speedportov problem,bežični dio pogotovo dok se moglo 300 uključiti bar kod mene je radio zadovoljavajuće,vidiš t-com
nevidi probleme kao mi korisnici ,kad dođe tehničar priključi svoj lap i tih minutu i pol u pravilu sve dobro radi ako i ne nakon reseta opet minutu i pol
je sve ok kad on ode bidne opet sve po starom,a nama korisnicima se ništa nevjeruje,kad su mi uveli optiku makar je i kod njega sve štekalo na laptopu
i pojavljivalo se da nemože naći dns u očitavanjima linije je pokazivalo da je sve ok i samim time je tvrdio da nema kvara,zato ti eto bolji (čitaj skuplji) router
nikada neće biti ponuđen od t-coma jer ih na to nema tko stisnut, pitao sam ja njih zašto ne naprave poslovni potez pa uz nadoplatu neponude nešto tipa
fritzbox uz speedport za one kojima treba nešto bolje ,odgovor je bio uvjek isti "da oni nude najmoderniji router na tržištu"
skalar je offline   Reply With Quote