View Single Post
Staro 05.05.2017., 12:36   #1921
marke
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
ja vas fakat nekužim ako malo čitate temu ,za ono kaj bi vi htjeli 100 bežičnu brzinu mobitel, maxtv,voip + full brzina torrenta ,
speedport niti je predviđen niti je svojim karakteristikama blizu -ne modernim nego ni suvremenijim standardima ,uložite 400kn
u D-LINK DIR-842,najeftiniji ac router sa sasvim solidnim ocjenama na netu i riješite sve probleme,prednost optike je
i ta da postoji mogučnost dodatnog ulaganja da bude sve ok i da se više netrebaju normabelčići piti u razgovorima sa t-com studošima
Ja definitivno nabavljam onda bolji router, samo da potvrdim dvije stvari:

1) Ako uzmem takav router, mogu u potpunosti izbaciti Speedport i samo svoj router koristiti? Optički modem je u ormariću spojen i Speedport preko zidne utičnice u njega. Imam i MaxTV, a koliko shvaćam i za njega je potrebna posebna linija. To mi je puno bolja opcija, nego da imam još dodatan uređaj.

2) Dali bi ovakav router isto funkcionirao: D-Link DIR-809/E? Njega ima za 200 kn - LINK. Vidim da on nema gigabitni Ethernet, jeli to jedina razlika? (ako je offtopic, budem savjete za router potražio u drugoj temi).

Hvala unaprijed.
marke je offline   Reply With Quote