View Single Post
Staro 17.05.2018., 23:23   #19
kratos
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: zagreb
Postovi: 131
Citiraj:
Autor onedolar Pregled postova
S obzirom da te zanima mišljenje jačih ja se neću izjasniti.
Probat ću rudarit to nešto, jer većinu od gore navedenih coina sam rudario i čuvam ih.
Po meni nije loše da ga ima na boljim mjenjačnicama.

Hoće taj pool bit u HR?

Malo sam istraživao pa vidim da ovi Njemački poolovi imaju jako dobar ping i ogroman broj sherova.
Pa se postavlja pitanje koliko će se to više dobit na ovom poolu.
Čisto da imaš za informaciju, ajd škicni/isprobaj maxhash.org Imaju eth, ubiq, music i exp.
Već škicamo... No sad se ide na sigurno, da se eliminišu u startu potencijalni problemi..Prvi izbor je italija (većina tih servera u de je zapravo njihova, no lokaciju budemo odlućili na osnovu pinga tako da ako bude brži u njemačkoj recimo 5ms biti će njemačka itd..
Pool će biti naš, no nažalost kod naših providera usluge imaju tendenciju ka problemima ili tendenciju ka cijenama 500% većim neg na strani..Jedno poređenje: Stranac mi traži za jači server 50 eura mjesečno a za server iste snage naši mi traže 1200kn i više, ovisi kome se obratim..
Plus, kao što se jednom već desilo nemaju backup providera( u prijevodu pukla 2 telekom čvorišta) oni riknuli, plus brzina mrežne kartice 100mb a strani 1000mb i da ne nabrajam, padnem u depru odmah..
kratos je offline   Reply With Quote