View Single Post
Staro 20.12.2017., 18:38   #28
rudi1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Iskreno ne znam više, koji god pogledam Wallet uvijek je nešto... svi imaju nekakvih primjedbi. Coinomi imaju najveći support coina, dok Jaxx i Exodus imaju puno manje. Druge nisam baš probao, dok službeni walleti od svakog coina su mi najgori jer moram skidat podatke s cijele mreže, da imam dva tri takva morao bi kupit posebni HDD samo za to, a što je najgore automatski snimaju na C: (bez opcije odabira direktorija) koji je danas svima SSD i nemaš previše prostora na njemu.
Ako uzmeš taj drugi disk, linkaš blockchain folder na njega (ne shortcut nego link).
https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=1fHeUUbWthI

Wallet kod instalacije pustiš da instalira gdje hoće. Onda dio syncaš i staneš. Originalna lokacija blockchain foldera je uglavnom u ...AppData/Local ili ...AppData/Roaming ili C:\ProgramData... pronađeš ga. Prema gornjoj proceduri tamo ti ostaje samo link (izgleda kao shortcut). Wallet ne kuži da su podaci na drugom disku. Kod mene radi tako parity eth, pirl wallet, 3-4 ovih cryptonight walleta i ne fragmentira mi glavni disk. Osim eth blockhaina koji je 40 gb, ovi ostali su zajedno cca 14 gb.
rudi1 je offline   Reply With Quote