View Single Post
Staro 12.07.2019., 09:09   #6
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor tomek@vz Pregled postova
Kak si joj "dao" vise struje? Ako napajanje na tom Railu ne siba dovoljno struje van moze uzrokovat to sto ti se dogada. Ako kloknes grafu u smislu da vuce vise struje - samo si pogorsao problem. Ako si downclockao grafu i problema vise nema - vjerojatno te PSU zeza. Nema tu neke nauke - odnesi grafu u neki servis nek testiraju (furmark bi nakon max pol sata trebao pokazat rezultate). Kao sto je predlozeno jednostavno trebas isprobat sa drugim napajanjem ili grafom (ne treba ti vise od kvalitetnog 500W napajanja).
pa preko MSI afterburnera, dodavao malo po malo Core Voltage ali ništa, pa vratio nazad. Onda spustio Core i Memory clock za cca 40 i sad je ok. Pa pretpostavljam da grafa lagano odlazi, ali u pravu si, nisam ziher, još uvijek je možda PSU.
Odvrtio sam i ja 3d Mark i nipta se nije stušilo (prije igranja sa afterburnerom). Sve sintetičke testove ok prolazi, kao da sve štima i ništa se ne ruši, ali u igrama CTD sve odreda. Btw GPU mi ide i do 85C (ali ne ruši se zbog temp jer u laganijim igrama i na 60-65C pada na glavu), tako da bez obzira na sve zamjena paste je imperativ, jel?
Jedino u servis, istina, sjetio se toga ali sam sad trenutno bez kinte a oni će oderat bar 100kn + PDV pa se zasad snalazim solo.
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote