View Single Post
Staro 20.01.2009., 14:25   #91
Cor
Premium
 
Cor's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: HRVATSKA, Slavonski Brod
Postovi: 35
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
To je tak općepoznato za kreditne. Kao da nisi vidio na blagajnama raznoraznih trgovačkih centara magnetnu ploču koja služi za skidanje zaštite da ti nebi pištalo kad izlaziš iz dućana. I lijepo na njoj piše da ne stavljate kartice na nju.
Komentar na Corov setup:
Kablovi katastrofa, ajd čovjeku ne smeta i dapače voli da su pristupačni.
Tabletić? LOL. Al ajd, žena voli, tradicionalni tip itd.
Ali ne skinut naljepnice s televizora... Kad to vidim...
I oko naljepnica imam vrlo prakticni razlog, prvo meni se bas svidjaju, 100 ljudi 100 cudi, malo zajebancija, pravi razlog je taj, sto ti ja cuvam i uredno pospremim i komplet ambalazu cak i dljinski je u najlonu, a razlog je da ako mi se nakon svih testiranja uredjaj ipak ne svidi i odlucim ga se prodati kad ga zapakiram izgleda kao potpuno nov jos ne raspakiran

Kako rekoh, sto se kablova tice i prikljucaka, vrlo cesto moram nesta prespajati, dodatno spajati i mrak mi padne kad pomislim da bi morao odmicati namjestaj, zavlaciti ruke i potrositi pola dana da bi jedan kabel promjenio. Jednostavno nisam cisti korisnik kod kojeg se nesta postavi i sljedecih 5 ili 10 godina ne dira, a i jeb.. uredjaj na kojem se ne vide kablovi
__________________
Nisam za EU. Globalizacija je navece zlo koje je do sada snaslo nas planet ! Na forumu sam da ako nekome mogu pomoci, a ne voditi sulude beskonacne rasprave tipa ciji je veci i tko je bolji tehnicar!

Zadnje izmijenjeno od: Cor. 20.01.2009. u 16:05.
Cor je offline   Reply With Quote