View Single Post
Staro 01.01.2020., 19:31   #57
Brad
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 181
Fakat zamisli situacije.

Igram protiv frenda. Ja sam najlošiji između nas 3, ja i 2 frenda igramo stalno onu ligu/turnir, šta već to je. Svaki sa svakim 2 tekme.

Ja obično uzmem Juve/PSG/Liverpool, jer od nas 3, najlošije igram jer nogomet nisam taknuo 10 godina.

Ovaj jedan obično uzme jedan od ona 4: Man. United, Arsenal, Chelsea, Atletico ... Tu su negdje sva 4. Kontekst situacije, od ova 4 najbolje igra s Atleticom.

Uzmem npr. PSG protiv Arsenala s njim. Razvali me brate 4-1.
Da mi gol u prvih 15 minuta, jer sam ja očajan kad netko krene prvi s centra, treba mi neko vrijeme da uhvatim kako ljudi dišu kad igraju. Zato sam očajan u početku, pogotovo kad netko prvi krene s centra.

1-0.

Moji se počnu onda ponašat ko totalni retardi. Onda se hebem 50 minuta da izjednačim, i na neku Isusovu muku uspijem. Iako se ponašaju ko totalni debili. Ne možeš 2 pasa složit kako spada, njemu prolaze stvari koje ne bi prolazile. Fakat se hebem 50 minuta s tim što se igrači čudno ponašaju. XD Kao da su postali debili. -.- Ne znam objasnit to. Onda padne nekako na tešku muku gol za 1-1. Onda ofc, skriptirani gol za 2-1 za njega, i još 89ta za 3-1.

To je Arsenal vs PSG, gdje očekujem da će bit barem 2 više za mene. xD

Da ironija bude veća. Pazi situacije.

Uzmem repku SADa, da Amere. Gdje nitko nema iznad 73 brojke. 65-70 prosjek.

On uzme Atletico, s kojima je 10 puta opasniji nego s Arsenalom.

Tu očekujem da će me klasično nakantat 5 razlike u 1. poluvremenu, jer mi se nakon prvog izgubi volja za igranjem. XD

Kad ono, izgubi tekmu 5-1. xD

Hebeni Ameri, s brojkama od 65-70, razhebu Atletico samo tako. XD
A on s Arsenalom razvali PSG ....

Ima ovo kakve logike? XD

Edit:

I prije nego što krene pljuvačina, malo objašnjenje.
Na PESu 5 i 6 sam dobio svaku osobu u krugu 50 kilometara. Nisam nogomet pipnuo od tad, dakle znam nešto o nogometu.
I nisam tip koji dobiva ljude na hardcore skill, ja ljude dobivam na analiziranje njihovih igri i grešaka.
Da igram s bilo kim 5 tekmi da naučim kako se ponaša.
Nakon 5.te tekme bi ga svaku nadalje dobio.

Zadnje izmijenjeno od: Brad. 01.01.2020. u 19:41.
Brad je offline   Reply With Quote