View Single Post
Staro 23.09.2016., 12:19   #20
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,016
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Treba mi za jednu firmu u kojoj održavam računala tako da to ne igra. I trebaju Winsi, jerbo žena koja bu radila na njemu na linuxu ne bu znala niš pokrenuti
Jep, stvarno je razlika kliknuti na ikonu MS Worda i na ikonu Writera u LO ili ikonu Firefoxa na Win10 i LinuxMintu (u taskbaru/panelu) ... malo se šalim, ali ako je firma i ako će baratati (raditi) s kompleksnim word i excel dokumtima onda mora kupiti Win+Office (i radi legalnosti jer je firma), ali ako neće raditi s kompleksnim dokumentima, mogao bi se začuditi koliko se neuki korisnici lako priviknu na Linux ... plus kaj nemreju ništ pokvariti ili sjebati OS uštekavanjem zaraženih USB stickova s slikama svadbi, krstitki, ljetovanja

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Radio si na tom AIO?
Ako se računa pomoć oko instalacije Linuxa i konfiguriranja par postavki mreže... onda jesam

Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Si probao radit u Win 10?
Mislim da sam par puta vidio (na slikama) kako izgleda Win10

***

EDIT: Sad sam se sjetio da gornji nosač stalka drže četiri šarafa (po dva na svakom kraku) pa vjerojatno postoji adapter-nosać na VESU (ili bi se dao napraviti, ali to si rekao da je ionako nebitno)

PS. Sad sam malo potražio po bookmarcima service manual od njega jer mi je trebao pa je ostao spremljen (nadograđivali smo RAM i zamjenili HDD s SSD-om) pa vidi koliko ga je teško ugradeati ili održavati (čistiti)
https://download.lenovo.com/consumer...m_20151117.pdf

Zadnje izmijenjeno od: bertone. 23.09.2016. u 12:29.
bertone je offline   Reply With Quote