View Single Post
Staro 27.11.2015., 12:40   #11
logan
Premium
 
logan's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Osobno sam dosta puta već kupovao u NeutrinoMobile trgovini na Zagrebačkoj Trešnjevci i apsolutno nemam nikakvih prigovora i sa moje strane sve preporuke ako želite novi mob., jeftinije nego u drugim dućanima uz mogućnost kupovine na rate i bez nekakvih web narudžbi iz inozemstva sa nekih sumnjivih i neprovjerenih web trgovina.
Vezano za gornji slučaj i bezvezno blaćenje dućana od nekih korisnika, pa svugdje i u nekom drugom dućanu postoji mogućnost da čovjek kupi neispravan mob. i za sve postoji procedura i naravno da se novci ne mogu vratiti isti tren, ali kako se kaže sto ljudi - sto čudi.
Pohvalno je da je u datoj situaciji stranka dobila iscrpan odgovor na ovom istom forumu i mjestu što je pohvalno za ekipu iz Neutrinomobile dućana !!
Još jednom, nemam nikakvih prigovora na proces kupovine i kvalitetu kupljenih telefona i moja osobna preporuka /stvarno su jeftiniji u odnosu na druge trgovine, a razlog tomu iscrpno objašnjen u odgovoru stranci koja je imala problem sa neispravnim aparatom/
Pozdrav,...

Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Čim sa vidio da su dio Kvark d.o.o.,odustao od njih
To sa tvoje strane je stvarno strašan razlog za zaobilaženje toga dućana,...smiješno i jadno do bola !!

Zadnje izmijenjeno od: tor. 27.11.2015. u 14:03.
logan je offline   Reply With Quote