View Single Post
Staro 24.03.2015., 13:23   #26
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Neces imati problema sto se tice renderiranja. Na chromiumu 41 je ovaj zadnji snapshot. Niti sam do sad vidio bilo kakvih problema, sve leti.

Jedini veci lag kojeg i dalje osjetim je kod address bara. Kad recimo krenem tipkati forum.pce... Presporo to hvata, pa mi u 99% slucajeva ode na google search.

Malo sam testirao i ovu navigaciju sa 'awsd' tipkama. Odlicna stvar, ali stvarno odlicna. Recimo kad ste na nekoj stranici kliknite na slovo 'A', pa onda sa 'A' i 'D' se krecete lijevo desno po linkovima i objektima na stranici. Enterom potvrdjujete da zelite ici na taj link. 'W' i 'D' rade istu stvar, samo naravno listate gore/dolje.

Nije nesto sto planiram koristiti, ali kako sam vec naucio gdje ce se 'kursor' postaviti, vec sad sam skuzio da instiktivno klikcem po tim tipkama kako bih dosao do zeljenog linka. Fora je

Tab Stacking radi odlicno, ali mrzim sto se ne expanda kao kod Opere, vec moram doci misem iznad stacka kako bih vidio koje su sve stranice unutra. Ili pak koristiti '1' i '2' na tipkovnici da ih listam pojedinacno (naprijed/nazad).

Ima jos dosta fora. Sidebar je odlican. Browser je opcenito za razliku od Opere 12 minimalisticki napravljen, ali opet poprilicno funkcionalan. Sve se moze upaliti ili pak izgasiti. Izgleda mi kao da idu na to da mozes imati i Chrome, ali i Operu od ovog cuda.

Za sad mi fali Magic Actions for youtube, i bilo kakav sessions manager i adblocker. Da dobijem to troje, sve ostale browsere bih mogao komotno izbrisati. A kojim tempom ovi idu, nece moje testiranje ni zavrsiti a vec cu dobiti sve to.

Iako i sam nativno dobro blokira pop upove, recimo na thepiratebayu sam uspio rijesiti pop upove bez ikakva addonsa preko site preferencesa. Stvarno su na dobrom putu
Mileni je offline   Reply With Quote