View Single Post
Staro 28.02.2017., 15:56   #44
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
Kojih više od 100% veću potrošnju? Fakat mi je žao što nemam sad ovdje neki watmetar pa da navedem koliko točno troši.
Ak su oba na 4,4GHz razlika je skoro 50%
9590 na 5,1GHz radi koliko ovaj na 3,5 GHz. A X5650 na 3,5GHz troši pod opterećenjem cca 200W. Ajde nemoj jer ako ćemo o performance per watt tu dozeri nemaju što tražit.

Da se ne bi previše raspravljali, evo koliko troši jedan FX8350 i koliko troši jedan i7 990X. Ne vidim da troši duplo više na istom taktu. Na kraju toliko sam i ja dobio kad sam tesitrao FX8350.

Ne zaboravi i na to koliko je to star CPU i da X58 sam po sebi ždere struju

Pa vidim na prvoj stranici tvoj score na 4.4 je 1000 i nesto sitno i FX od Flooda isto 4.4 score je 700 i nesto sitno, potrosnju za FX vidis na onom mom linku, usput nisu oni jeftini wattmetri nego profi oprema, a u tvom linku skros nesto drugo i gori jos za nefalit stoji reklama od intela.
Mislim nije mene briga koliko sta trosi nego vidim tebe kako komentiras potrosnju FXa i brines se vec za potrosnju ryzena pa ono da te podsjetim da i tvoj stroj trosi, ali nisu nam kuce na baterije pa da nam je to sad nesto bitno.
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote