View Single Post
Staro 16.02.2008., 00:25   #19
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Ma vikendima bi ja i draga po jarunu vozili...ili na posao do cvjetnog s jaruna...Imam neki MTB star 8-9 godina,tada je bio oko 1500kn njega sam dobro izmaltretirao po stepenicama,skakao s 1 metra itd...uglavnom,za bacit je

Dakle vikendom oko jarunskog jezera malo,pa neznam do ducana,place...do cvjetnog eventualno...nista extra,ali opet bi volio imat kvalitetnu biciklu...

Ispod Deore nikako,a mislim da za cijenu od/do 4000kn mogu naći bar LX,tj nadam se...

elvic again => sta nije Alivio između accera i deore?Nadam se da je...

EDIT: naravno,kad bi već zajedno spiskali 6-7k kn na bicikle definitivno bi otisli na sljeme vozit se cijeli dan itd...
Da si rekao samo grad/jarun, rekao bih ti da kupis neki jeftini i za lopove neatraktivni Giant/Author/Jumpertrek.

Za Sljeme ipak trebas bolji MTB (istina da smo moj kinez i ja prezivjeli uspon i spust sumskim putem ali nije bilo ugodno). Zbog penjanja bih ti preporucio vilicu s lockupom, a od mjenjaca ti je IMHO i alivio dosta. Kaj si za deore zapel... Diskove nisam probao, ali imho bolje dobar V-brake nego jeftini disk. Mogu samo potpisati Elvisa s prijedlogom za snizene lanjske modele u Ciklocentru.

EDIT: Gledam corrateca i cini se OK, no moja je filozofija da radije ne kupim najjeftinji bicikl s nekom klasom komponenti nego "po sredini" da ne ispadne da moram malo-malo sredjivati ove i one lezaje, nabe i ostali potrosni materijal na kojem se sparalo. To kaj mi je mjenjac mrvu sporiji i neprecizniji i ne pise gore Deore mi se bas fucka jer ne naganjam bicikl do krajnjih granica sebe i njega.
Matesonik je offline   Reply With Quote