View Single Post
Staro 22.08.2019., 17:20   #3776
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,789
Pitanje je samo trebalo glasiti "mogu li racunati da proizvod pod sifrom xyz mozete isporuciti u svoju poslovnicu ako ga narucim sada odmah sada. Ako da - hvala, zavrsavam checkout, ako ne - hvala, morat cu traziti drugdje. Dovidjenja".

U links sam do sada uvijek isao osobno bas iz razloga jer na mail nekad odgovore isti sat, a nekad sljedeci dan. Kad ti treba da/ne odgovor i znam da ce to nekome uzeti 3min zivota, vjerujem da cu opet odabrati telefon. To sto tamo radi nezainteresirani kadar jos od 2014. godine pokusavam nekako ignorirati jer ponekad ovisim o njima kad mi je hica (Pula, selo).

Hgspot sam zvao 2 dana za redom, tri puta. Svali put su se javili. U trgovini radi jedan jedini covjek. Slavonac, ocito radisan momak koji je dosao zaraditi lovu naspram lokalaca u Linksu.

Ne da mi se kasnije odgovarati "zasto jesi ili nisi ovako ili onako"... U srijedu oko 9h sam narucivao poklon za rodjendan kojeg nemaju u puli i zanimalo me moze li doci do petka kad mi je trebao. Koliko vas bi poslalo mail i nadalo se odgovoru prije 12h i da ce proknjiziti na vrijeme narudzbu prije nego krene mozda zadnji kamion s robom i... Ma ako je to pitanje ga mail posipam se pepelom Isto tako jebo me morski pas ako se ikad vise dovedem u situaciju da mi je pulski links jedina opcija.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 22.08.2019. u 17:27.
xlr je offline   Reply With Quote