View Single Post
Staro 22.06.2019., 22:59   #3760
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Links je to radio. To im je bila "politika firme". Osobno su mene Links govnari tako izradili pred 10 godina, pisao sam o tome. RAM plaćen cca 700 kn, oni meni odobrili 200 i kusur kuna jer je to bila zadnja cijena u cjeniku.

Mlad, neinformiran, sramežljiv, popušio sam. Ali zato jebiga, nikad više ništa tamo kupio, pljuvao sam po njima di sam stigao i izbio sam im barem milju kuna od ljudi i firmi koji su tih par godina tamo mislili kupiti kompove, pa me pitali za savjet meni dovoljno za duševnu stabilnost

Sad me BK ali osobno se pravim da ne postoje

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Davno su i mene probali izraditi, ali za puno manje novaca. Bila je cd pržilica u pitanju i pošto nisu imali kažu biraj drugu. Ja odabrao drugu, par kn skuplju i očekivao platiti tih par kn, a oni meni dvadeset kn molim. Pitam kako, pa znate amortizacija, ovo ono. Kažem ja kakva amortizacija? Ali - ok, vidjeti ćemo. Platim i uzmem novu pržilicu.

I poslao dopis na Links, preporučeno s povratnicom, vratilo se gusto pisan a4 sa ispričavanjem i da je djelatnik bio krivo informiran itd itd. Da će mi vratiti novac kompletan i dali mi poklon usb voyager mini.

Nije bilo do novaca (jer ionako sam potrošio za slanje preporučeno s povratnicom). Dao bi ja i 100 kn tada da istjeram svoje.... Jer što da se radilo o grafičkoj koja je izgubila masu vrijednost? I samo zato jer nemaju taj model sad ja moram nadoplatiti za slično masne pare?

Tada sam počeo proučavati zakone i život je postao lakši...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote