View Single Post
Staro 12.06.2019., 09:55   #188
blast90
Premium
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 49
U praksi nisam imao problema do sada sa ovom trgovinom, kupio sam tamo dosta toga, PS4 lunch model na dan kada je izašao, iphone 6s kada je izašao, Honor 10 kada je izašao, G29 volan, doduše sve radi dan danas, sve je ispravno, nikada problema sa stvarima koje sam kupio (izuzev PS4 kojemu sam morao termalnu pastu promjeniti jer je uopće nije niti bilo ali to nije kriv dućan već SONY), da kupio sam i smart TV Sony isto prije jedno 5-6 godina, dan danas sve super, hrpu PS4 igara, obično sam uvijek kupovao u samom dućanu a ne preko web-a iako od zadnjeg puta kada sam kupio laptop u jednom drugom dućanu i kada je bio defektan od dana 1 pa imao drame više ne kupujem ništa u živo već preko web-a čisto radi zaštite.



Što se tiće prodavača većina ih je po meni jako neuka i misle da nešto znaju a zapravo je za veliku večinu suprotno, da se naći onih koji se informiraju, jbg ako radiš u dućanu sa mobitelima, televizorima, igračim konzolama i sličnim onda se malo i informiraj o proizvodu..


O samom načinu pokušaja prodaje uređaja neću ulaziti jer u poslu i opisu posla im je da nešto prodaju, to ako je neko neuk je njegov problem.


Sve u svemu meni su ok, nisam imao loših iskustava.
blast90 je offline   Reply With Quote