View Single Post
Staro 23.02.2018., 09:34   #161
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Citiraj:
Autor nub Pregled postova
Ja imam neki prastari gillette koji mi je stari dao, te također i ovakav plastični wilkinson. Taj wilkinson je dosta blag i mislim da je super za početak, a još je i jeftin.

Jedino, kao što i kazes, wilkinson žileti su teško smeće, mene to više čupa nego brije

Gillette platinum je skroz ok i da se po svuda kod nas naći, al ne traju dugo, ja mijenjam nakon 2 brijanja. Ako ti treba nešto oštrije, naruči feather žilete izvana, s ebaya ili sa stranice koju je kolega već linkao: https://www.tvbshaving.com (također imaju dobar izbor britvi)

Ako ih uzmeš, kreni ipak pažljivo s njima. Ja nisam imao nikakav problem s njihovim oštrinom, iako vidim da ekipa po netu piše da treba jako pazit na početku da se ne prikolješ



Meni je bolje sa safety. Jesi probao brijat samo u smijeru rasta dlake? Za osjetljivu kožu je to bolje, a ako se briješ svaki dan prolazi.

Također, puno pomaže ako se briješ nakon tuširanja, kada se dlake omekšaju. Ovisi i koji gel koristiš. Ja sam totalno prestao koristit one u limenim piksama jer mi rade više štete nego koristi i koristim palmolive classic kremu (ima u dm-u i ostalim dućanima nekad)
Jedinno i mogu poslije tuširanja jer inače ko da po čeličnoj četki idem sa žiletom

Ma robo sam fakat 20 varijanti i britvica, imam doma aparature za jedan salon i opet jedino jebeni fusion mi paše a skup za popizdit
__________________
mrva_zg je online   Reply With Quote