View Single Post
Staro 04.04.2015., 18:00   #114
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
sa jednog drugog foruma:

Citiraj:
Re: Instar informatika
Poštovani, ovaj model jamstva smo ponudili tržištu i kupcima radi velikog broja upita naših korisnika za produljenim jamstvom. Sva Instar računala su dolazila sa 2 godine jamstva a sada dolaze sa 5. Ukoliko ne donesete računalo na servis jamstvo i dalje vrijedi koliko iznosi zakonski minimum a to je 2 godine. Znači niti jedan kupac ukoliko ne želi nositi računalo na redovan servis nije zakinut a ima dodatan benifit koji može iskoristiti ako želi

Što se tiće reklama. Dali u autoindustriji igdje vidite u reklamama da je obavezno dovesti auto na redovan servis ( koji se naplaćuje ) kako bi jamstvo vrijedilo? Naravno da ne.

S naše strane Vam sigurno nitko nije rekao da nešto zabunom nismo napisali. Svakog kupca računala se informira i upoznaje sa uvijetima jamstva prije same kupovine. A i sami kupci se informiraju i pitaju kakva je to novost i da im ispričamo detalje oko jamstvenih uvijeta

Kupcima smo ponudili bezbrižnost, mogućnost da produže jamstvo i da im osiguramo nesmetan rad računala uz minimalne troškove. Računalo da bi normalno radilo je potrebno servisirati i održavati, čistiti, mijenjati pastu, ventilatore itd... A taj rad i materijal nešto košta i prebacuje kompletan rizik kvara sa kupca na trgovinu jer proizvođači komponenata daju max 3 godine jamstvo.

Nisu svi stručnjaci da znaju sami očistiti računalo, sastaviti računalo i održavati ga da nesmetano radi. A upravo taj dio mi nudimo kupcima

Uvijek možete kupiti računalo po komponentama i zašparati nešto novaca a mi ćemo ga besplatno složiti i besplatno dostaviti. U tom slučaju nemate nikakve daljnje benificije kao sa kupovinom gotovih računala u slučaju kvara ili bilo čega drugog. Jamstvo vrijedi po svakoj komponenti zasebno i max 3 god koliko proizvođač daje

Srdačn pozdrav iz Instara
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote