Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 30.05.2015., 23:09   #7513
Pizz
Registered Abuser
Moj komp
 
Pizz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica \ ZG
Postovi: 747
sječate se mene

svako malo raspitujem se o akustičnosti materijala stalcima itd, htio bih vas obavjestiti neš, stalak je isprojektiran u catii, izradil sam si maketu 1:7 na 3d printeru čist radi fore, mislim ga prodavat za 10-20 soma eura nebitno jer niko nema takvu ekskluzivu,

nemogu vam pokazati maketu jer sam još u procesu zaštite insutrijskog dizajna

uskoro ću vam moć neš pokazat jer radim stalke za studijske monitore u jednom studiju

ako netko želi da mu isprojektiram policu ili stalke za bilo kaj sad je dobro vrijeme da me kontaktira jer zasad smo još jeftini al uskoro ćemo postat jako skupi, imamo puno projekata radimo i ekskluzivne dj pultove rješenja za klubove itd...

žao mi je kaj vam nemogu pokazat niš konkretno al evo u procesu smo proizvodnje pa bu pala neka fotka uskoro, doduše mogu vam neš pokazat

naš logo, možda i naslutite o kakvom dizajnu je riječ...

uz to mogu vam ponudit stolić za kavu sa printom vašeg omiljenog izvođača
na backlit filmu osvjetljenog sa ledom, ili možda usb utorom za na terasi i ugrađenim zvučnicima, mi radimo sve kaj si možete zamislit ili poželit
zapravo imam jedan video vezan uz backlit, nekakva proba u printeraju

https://www.youtube.com/watch?v=p-KEt3E2Zgo

hehe rozga, lol ( ima dobar gepek)

slike isto slikam ja jer sam usput i genijalni umjetnik, ma radim sve bokte

tko želi saznati naša genijalna rješenja PM molim bitno je samo da kažete za kaj vam treba točan model uređaja ili čega već ili faking glazbenu želju

evo nadam se da ću vam za dva tri tjedna mogu pokazat slike tih stalaka za zvucnike

ah da logo



aj bok
Pizz je offline   Reply With Quote