View Single Post
Staro 20.10.2015., 00:05   #431
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Vjerojatno je već razlaufana na tim tipkama ... ipak je polovnjača, mora se čuti

Neka neka, još malo gumice i silikona, ma bit će ko nova


Btw jel se vide oni glatki tragovi na tipkama ?
Ma ne to nego kad opali tipka u podlogu, inače su tipke full čvrste.
Malo na spaceu na jednom mjestu, inače sve 5.

Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Kada sam nedavno probavao Performance MX i Mastera, sve sam u živo u detalje provjerio. Osobno baš i ne volim prevelike miševe pa mi je Perf nekako bio lakši za rukovanje, a i ima sve custom gumbiće koje treba imati. Mijenjaju mu se baterije - što mi je must have za svaki bežičan miš, od kada sam se opekao na prošlom sa integriranom baterijom.

Kod Mastera me najviše živcira ovaj bočni kotačić i bočni naprijed/nazad gumbići koji su postavljeni tako da ih svaki drugi put krivo stisneš tj. loša pozicija (što mu mnogi zamjeraju).

One konekcije putem BT mi nisu potrebne, ali eto vjerojatno nekom koriste

Pogledao hrpu recenzija, iskustava korisnika, foruma i nakon što sam se već odlučio za Perf MX, još iz fore pitam jednog dugogodišnjeg prodavača u Linksu što misli o ovom Masteru, pošto se oni stalno igraju s tom periferijom ... veli on meni "Nije to to. Zemite si Performance."

Nakon toga nisam više oklijevao
Performance stvarno izgleda super, ali se nikad nisam uspija odviknit od auto switchanja između ratchet i free spin moda.
Iako, ergonomski je Master daleko bolji meni, prirodnije mi ruka stoji, pogotovo palac jer na Perf ima neka praznina tamo između korjena palca dok ti kod ovog ruka savršeno stane.
Također je nešto niži što mi odgovara i pod rukom je manji od Performance.

Bočni kotačić super dođe za pribacivanje pjesama recimo a što se tiče tipki naprid/nazad, tu je daleko bolji jer kod Perf forward tipka je jednostavno predaleko ako nemaš palac od pola metra. Tu je revolution najbolje to ima izvedeno, ali i na Masteru je ok.

Što se tiče zamjenjivosti baterije, to mi nije neki bed - samo otvoriš miš i zamjeniš je. Tako je bilo i kod revolutiona. Naravno u slučaju da ti istekne garancija i treba ti zamjenska. Meni je u Revolutionu bez problema potrajala cca 5 godina bez nekog većeg gubitka kapaciteta.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote