View Single Post
Staro 16.10.2013., 10:26   #3102
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
B.net Xcarnet

Postao sam ovo vec u podforum mreže al mi je problem prerastao sa specifičnog modema na općenito xcarnet. nadam se da je uredu ako postam sličnu stvar i ovdje.


Dakle problem je slijedeći:

Želim spojit na modem svoj ruter kako bi mogao imat carnet na wirelessu, znaci da mogu spojit mobitel, tablet ...

Pokušavam sa ruterom wrt54gc i nece mi povuc vise od 4,5 mbita također airlive N.POWER mi nece povuc full brzinu, a kad se spojim direkt na modem ide 16 mbita.

Ocito treba jos neke opcije po iskljucivat, recimo nigdje nevidim mtu size na ovom airliveu

Uopće ne razumijem zašto me ponekad počne bacat na glupi portal.bnet - a spojen sam na internet čistim cache i nista, uspijem kad promijenim browser, jel se moze ikako to iskljucit?

Ovo nema smisla brzina mi je sa ovim n.powerom malo 2 mbita malo 8 vecinom ispod 4, trenutno mi je ispod 1 mbit, na serveru u njemačkoj a kod nas mozda malo brze. a graf mi izgleda ovako \/\/\/\

Jel mi moze netko objasnit ovo: 8:03 pm 8:04 pm 8:05 pm

Edit: ovo su sve postavke koje vidim na airlive-u nema mtu nigdje

ok ovo nema smisla:
firefox speedtest
opera speedtest
firefox i opera u isto vrijeme speed test
crome?

nakon toga ugasim komp na drugom nestane neta, pa upalim pa mi pola stranica loada bnet glupi homepage upute za spajanje a pola mi radi normalno. clear cache, opet isto... ludim ovdje

Jel ima koja voljna duša malo objasnit mi taj njihov pptp i zasto se ovo događa
__________________

NinjaZec je offline   Reply With Quote