View Single Post
Staro 30.01.2011., 15:19   #1604
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor damiramida Pregled postova
Znam.Ni mene bas ne vole od silnih zvanja i mail-ova al se nadam, da se ih ostali zatrpati mail-ovima, pa se mozda pokrenu... :-)
Korisnik sam neta od kraja 2003. i stvarno sa bio zadovoljan sve do ovog zadnjeg povecanja.
Ma nije da me nevole nego jednostavno nema koristi odustaneš na kraju tako i većina i napravi jel vidiš da nitko ništa ne poduzima, nikad se nisam ko neki imao potrebe izderavat i neznam šta ovima iz SZK (mada i tamo znaju bit svakakvi) jel oni ne održavaju to nego oni te samo upute dobro mogu resetirat ruter i neznam one rutinske šeme šta imaju i eventualno proslijedit to u vezi čega si zvao administratorima, a admini. su ti koji bi trebali nešto poduzet u vezi tog sad neznam, možda nemogu jel je cijela infrastruktura u banani ili su možda ljeni, meni se čini da tamo rade svakakvi.


Kolko samo oni korisnika farbaju sa tom brzinom koji nit ne kuže jel im nije recimo važno kolka je brzina, glavno da radi neznam fejsbuk i da otvara stranicu, kolko ja znam takvih kod kojih izmjerim pa je brzina katastrofa, a da oni neznaju to jel se ne razumiju.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 30.01.2011. u 15:36.
Thermaltake je offline   Reply With Quote