View Single Post
Staro 04.04.2009., 19:21   #419
dUG1
Premium
Moj komp
 
dUG1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 227
Citiraj:
Autor Vrga Pregled postova
Može se i preko ugrađenog tunera al ti treba dodatni dekoder kartica (PCMCIA modul Conax, niš drugo ne radi i ne, ne dajemo garanciju da će radit 100%)
Jebga, kartice su za autorizaciju, tak da svi gledaju točno ono kaj plaćaju.
Vidis, ovo je dobra ideja. Posto neki TV-i imaju ulaze za PCMCIA kartice (npr moja dva Sonya), mozda je trebalo pitati same korisnike kaj im je jednostavnije. Podijeli se par kartica (sigurno je jeftinije i jednostavnije) i vozi misko, nikakvi nezgrapni receiveri i plastikaner daljinski

Citiraj:
Autor Vrga Pregled postova
Prvo i osnovno, nek niko nep ljuje po korisničkoj jer jebga, nismo mi krivi. Tu fakat niš nemreš preveć napravit.
Srry ak je tak ispalo, ali nisam mislio ovim postom napasti SZK (pa cak dobrim djelom niti Bnet ), jer su UVIJEK bili ful korektni i ok.
Ak nes ne znaju, kazu lijepo "nazvat cemo vas za pol sata". Za svaku pohvalu

Citiraj:
Autor Vrga Pregled postova
što se tiče ovoga sa dekoderima, opet jebga, mi tu nemremo niš. Ide se sad po dekoderima/televizoru priključci. Provjerit ću još, al fakat niš nemrem obećat ovo što se tiče više priključaka ovak.
Ma ok, ne ocekujem da se politika firme mjenja zbog nas ili par ljudi koji su u situaciji poput nas, ali kad vec nesto platis (jednokratno), ocekujes da je to to, ak se ne kvari i slicno. Dodatno placanje je onak...fail

Jasan mi je cilj (lova) i "opravdanje" (kradja signala tj kabelske ), ali ne i logika iste...na kraju krajeva, od nas zivite

Citiraj:
Autor Vrga Pregled postova
javim ti još kad uspijem neš konkretnije izvuć.
Nema problema
I fala na brzom odgovoru
dUG1 je offline   Reply With Quote