View Single Post
Staro 03.04.2009., 22:58   #416
marko vukovic
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: zg
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Vrga Pregled postova
sam pitanje, MTU je na 1400, yah?
tnx na odgovoru! da mtu je na 1400. firmware last verzija. odustao sam od pokusaja spajanja na 3d carnet i pokusao drugim metodama rijesiti problem ne-imanja interneta.

danas sam prvo pokusao kupit wireless ruter od bneta pa su mi rekli da to traje minimalno 7 dana i da ruter mora doc postom. onda sam probao prijeci na 3d bez carneta. pretpostavio sam da ce to rijesit problem, a sad vidim da si mi i ti to predlozio. odgovor je bio da se to radi od prvog u mjesecu i da mogu prijec tek od 1.5.

bio sam u suzama. imam doma dijete staro 14 dana sto znaci da nisam bas jako fri s vremenom niti da mogu izlazit po ducanima i salterima kak mi se sprdne. zbog djeteta sam racunao da cu moc radit od doma u ovom periodu. i onda ostanem bez neta na 3 dana + kazu mi da je najbrze rjesenje jos barem 7 dana away. ... zacvilio sam, ispricao ovu pricu supportu na telefon i zamolio ga da mi ponudi bilo kakvo rjesenje tj. vidi mogu li ubrzano prijeci na 3d. ... decko je rekao da ne moze obecati ali da ce pitati sefa. nazvao me nazad nakon 30 minuta i eto me s vama.

zivo se nadam da ce sad net raditi bez problema bar neko vrijeme jer ne bih pozelio ni najgorem neprijatelju da se mora probiti kroz ovaj labirint supportova, helpdeskova i salesa. ponavljam, cini mi se da je problem u rigidnoj poslovnoj politici i kaoticnom stanju na terenu a da su ljudi u supportu uglavnom ok.
marko vukovic je offline   Reply With Quote