View Single Post
Staro 06.12.2018., 19:21   #271
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Sva sreća pa je kod mene pouzećem.
Naravno da nisu odgovorili ni na mail gdje otkazujem narudžbu, ali ajde, dobio sam još jedan ticket ID. Lol

Ma iskreno, žao mi je samo što sam zbog njih propustio ostala sniženja.
Ni ove slušalice nisu bile nešto posebno povoljnije u odnosu na ostale, nekih cca 150 i tih 150 kn apsolutno nije vrijedno natezanja i čekanja.

Da mi se toliko čekalo, uzeo bi s Massdropa Sennheiser HD 58X Jubilee (već bi i od njih stigao paket, a i da mi udare carinu opet mi je tu negdje cijena).

Do sada apsolutno nikada nisam naletio na ovakav drlog od web shopa te ne da ne budem više nikada nešto kupovao od njih, nego ću još na kraju napraviti kompilaciju s njihovim porukama i svim onim muljanjem pa uploadati po cijelom netu.

Prije nego što sam radio narudžbu lijepo je stajalo kako je proizvod dostupan i da ga odmah isti dan šalju (naručio oko 3h ujutro).
Nakon narudžbe dobijem obavijest da šalju do najkasnije 4.12.
Još si mislim ono, ma nema šanse da ću toliko čekati jer naručiš nešto iz EU i za dva-tri dana je kod tebe, a sve iz Zg mi dolazi za nekih dan-dva...kada ono minus, ljudi čekaju po mjesec dana i vidim da neki ni ne dobiju stvari koje naruče.
Lijepo Mall vrti tuđi novac mjesec dana, prikazuju kao da trže ne znam kako i onda kroz par tjedana bez ikakve obavijest vrate ljudima novce na račun.

Nikoga od nas ne zanimaju njihove gluposti i razlog zašto nešto kasni, to je do njih pa makar i da im DPD ne preuzima pakete, opet je to problem od Malla jer nas ne zanima DPD sve do onog trenutka kada paket nije u rukama DPD-a.
Makar nema šanse da je problem u DPD-u, problem je u lošoj organizaciju unutar trgovine.

Ne znam samo tko će više ovako kupovati od njih nakon ovoga, ljudi su stvarno odlijepili jer su sada stvarno pretjerali i ne znam zar ljudi koji tamo rade ne razumiju da ne stanujemo svi u Zg i da ne možemo svi osobno doći po paket (uostalom wtf, koji dio im nije jasan kod "web shopa").

Hahaha....e, a najjače su im reklame za Božić ili one reklame kojima reklamiraju grijalice za prostorije! Hahaha....dobiješ paket nakon Božića, a grijalicu taman oko proljeća! Lol

Ovo mi je sada škola za iduću godinu tj. držati se i dalje provjerenih web shopova "vani" ili kod nas te izbrisati Mall iz bookmarksa.

Uistinu me zanima kada će poslati taj paket, datum se i dalje samo pomiče.

P. S.

Je li tko od vas čekao ikada tako dugo nešto naručeno u Hrvatskoj?
Dođe prije paket iz Kine nego iz mjesta udaljenog 120 km (bez imalo pretjerivanja).

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote